Hakkımızda

 

MİSYONUMUZ
Üretimimizdeki ürünlerin hepsi tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekildedir. Güncel ve değişen teknolojiyle uyumlu alt yapısı vardır. MEKSAN’ın sahip olduğu varlık ve kaynakları çoğaltmak ve değerlerini sürekli artırmaktır.
 
VİZYONUMUZ
Yüksek, özgün ve milli teknolojik olanak ve yetenekleri yaratarak Türkiye ve Dünya pazarında söz sahibi firmalarından biri olmaktır.
 
AR-GE
Teknolojinin hızla değiştiği günümüzde, rekabetçi olmak ve başkalarına göre fark yaratmak için araştırmaya ve geliştirmeye büyük önem vermekteyiz. Bu nedenle, kaynaklarımızın %10’nunu yeni ürün geliştirmek için harcamaktayız. Hedefimiz, Dünya ölçeklerinde 19” Rack Kabinet, Bilgisayar ve Server Dolapları, Bilgi İşlem Odası Mobilyaları, Bilgisayar Mobilyaları, Harici tip Kabinetler, Elektronik cihaz Kutuları ve Fiber Kutuları üretiminde en yüksek pazar payına sahip bir firması olmaktır
 
SATIŞ SONRASI HİZMET
Üretimini ve pazarlamasını yaptığımız tüm ürünlerin servis hizmeti, sahip olduğumuz geniş hizmet ağıyla, kesintisiz olarak 24 saat 365 gün verilmektedir. *** Müşterilerimize 365 gün 24 saat geniş hizmet ağımızla üretimizi yaptığımız tüm ürünler için servis hizmeti verilmektedir. 
 
KALİTE ANLAYIŞIMIZ 
Kalite, şirketimizin olmazsa olmazlarının başında gelmektedir. Bu nedenle, tedarikçi seçiminde titiz davranmaktayız. Yerel ve uluslararası
sertifikaya sahip ürünler temin eden ve belirli kalite anlayışındaki firmalarla çalışmayı ilke edindik. Ürettiğimiz tüm ürünler %100 test edilmekte ve sıkı bir kalite kontrolden geçirilmektedir. Şirketimiz ISO 9001-2008 kalite sertifikasına sahiptir.