Maksimek

Maksimek Kabinet Özellikleri

 

 

 

Kabinle bağlantılı tüm kabloların düzenlenmesini ve gizlenmesini sağlayarak, şık ve kullanışlı bir çalışma ortamı oluluşturacak mükemmel çözümler sunar.
 

Kapaklı Dikey Kablo Düzenleyeciler

(SAĞ/SOL)
Kabin içinde kullanılan patch cord ve kabloların, düzenlenerek yerleştirilebilmeleri için tasarlanmıştır. Açılır kapanır kapaklı yapısı, montaj ve kablolara ulaşımı kolaylaştırdığı gibi, işçilikten de %30’a yakın tasarruf sağlar.
 

Dikey Kablo Kanalı

Alt ve yan kablo girişleri arasında dikey olarak kullanılır. Kabinete alttan ve/veya üstten giren kablolar, bu kanallar sayesinde, düzenli ve güzel bir görünüm kazanır ve dış etkilerden korunur. Teleskobik kapağı ve geniş iç hacmi, kullanım kolaylığı sağlar. Kablo kanalının ön ve arkadaki dar yüzeylerinde bulunan kablo geçiş holleri, dikey kablo kanallarının kablo geçişlerine bağlanmalarını sağlayacak şekilde yerleştirilmiştir.
 
Mükemmel kablolama imkanı, sağ/sol dikey organizerler, büyük iç hacim kolay kablolama imkanı Network ve hardware cihazlarınızın birbirleriyle bağlantılı bir şekilde çalışmaları ve korunmaları için uygundur. Kabinetler, Switch, router, patch paneller ve bunların kablolama sistemleri düşünülerek tasarlanmıştır.

Özellikler

• 600x600 & 600x1000 Maximek kabinetler için belirtilen özelliklerin tamamına sahiptir.
• Ral7035 Ral7032 ve Ral9005 - Siyah renk seçenekleri bulunmaktadır. Aksesuarlar Fan grupları, extra raf üniteleri, priz grupları, tekerlek ayar grupları ve zengin çeşitlilikle kablo düzenleme elemanları için lütfen aksesuarlar bölümüne bakınız.
 

Yüzey İşlem:

Meksan kabinleri, boyanmadan önce, yağ alma, pasivizasyon, fosfat kaplama gibi çeşitli yüzey işlemlerinden geçirilir. Bu işlemler kabini, korozyon, küf ve pasa karşı koruyarak boyasının uzun süre dayanmasını sağlar.
 

Malzeme Kalınlıkları:

Taşıyıcı ve işlevsel olan bütün parçalar, Ereğli A1 kalitede, 2 mm kalınlıktaki DKP sacdan üretilmektedir.
 

Boya:

Tüm Meksan kabinleri, tam otomatik tesislerde el değmeden, elektrostatik toz boya ile Dünya standartlarına uygun olarak boyanmaktadır. Kolay Demonte-Montaj İmkanı: Meksan Maksimek kabinler, gerektiğinde, demonte duruma getirilebilecek özelliktedir. Montajlı, kullanıma hazır olarak teslim edilen kabin, nakil sırasında taşıma kolaylığı sağlamak için, kolayca sökülüp tekrar montajlanabilir.

Kilit:

Kilitler menteşe ve contalarda Türk Malı Mesan Markalı ürünler tercih edilmiştir.
 

Alt Kablo Girişi:

Kabinin alt bölümü, yoğun kablo demetlerinin rahatça geçebileceği genişliktedir.

Üst Kablo Girişi:

Kabinin üst bölümü, yoğun kablo demetlerinin rahatça geçebileceği genişliktedir. Network ve serverlarını aynı dolapta kullanabilmek için daha fazla derinliğe ihtiyacı olanlar düşünülerek tasarlanmıştır.
 
 
 
 
 

Fotoğraflar